Ostutingimused

 1. Ostutingimusi kohaldatakse kõikidele juriidilistele ja füüsilistele isikutele, kes tasuvad Teenuse eest pangalingi kaudu või arvega. 
 2. Teenuse osutajal on õigus teha muudatusi ostutingimustes ja Teenuse hinnas. Kõik teenuse hinnad on eurodes.
 3. Teenuse hind on märgitud Teenuse juures ning kuvatakse ka tellimuse vormistamisel.
 4. Teenuse tellimiseks tuleb vajutada nupule “Telli taustakontroll” või pealehel olevale nupule “Alusta”, seejärel peab Teenuse kasutaja identifitseerima end kas Smart ID, ID-kaardi või mobiili-ID-ga, täitma ära telefoninumbri ja e-posti aadressi kohta, kuhu Teenuse osutaja saadab tellimuse kinnituse, arve ning hiljem ka taustakontrolli tulemuse. 
 5. Seejärel tuleb ära täita väljad Päringu subjekti kohta ning valida õiguslik alus päringu teostamiseks.
 6. Seejärel peab Teenuse kasutaja tutvuma ostutingimustega ja kasutustingimustega ning valima sobiva panga makse sooritamiseks. 
 7. Pärast ostu sooritamist edastab Teenuse osutaja tellimuse kinnituse ja arve automaatselt Teenuse kasutaja poolt märgitud e-posti aadressile. 
 8. Teenuse osutaja kasutab Teenuse kasutaja poolt tellimuse vormistamise käigus sisestatud isikuandmeid (sh ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber) tellimuse töötlemiseks ja Lepingu täitmiseks. 
 9. Teenuse osutamise leping jõustub alates arve tasumisest. 
 10. Teenuse osutaja saadab taustakontrolli tulemuse Teenuse kasutaja poolt kindlaks määratud meiliaadressile hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. 
 11. Ostutingimustega nõustumisel kinnitab Teenuse tellija, et kaotab Teenuse tellimise järgselt ehk lepingu sõlmimise järgselt lepingust taganemisõiguse.
 12. Maksete vahendajaks on ESTO AS. Makseid on võimalik teostada läbi järgnevate pankade: Swedbank, SEB, Coop, LHV, Citadele ja Luminor.
 13. Riskikontroll OÜ on maksega seotud andmete vastutav töötleja, Riskikontroll OÜ-l puudub ligipääs makse sooritaja panga ja krediitkaardi andmetele. Riskikontroll OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale ESTO AS-ile.